Makina Halısı Yıkama Dokuma Halı Yıkama Isparta Halısı Yıkama İpek Halı Yıkama Çin halısı Yıkama Battaniye Yıkama Yorgan Yıkama Koltuk Yıkama Overlok ve Saçak
Halı Yıkama fir
ması olarak; halı
ve türevi ürünlerin
temizlenmesi aşamasında kullandığımız temizlik ürünleri tamamen çevreye zarar vermeyen ve insan sağlığı açısından % 100 güvenilir firmaların üretmiş olduğu Halı Yıkama Şampuanları kullanılmaktadır. Atık su olarak çevreye salındığında doğaya ve herhangi bir zararı yoktur.

Halı Temizleme Firması Olarak TemelPrensibimiz" İnsan Ve Çevre Sağlığı " dir.

Hakkımızda
Firmamız 26 yıl önce 1984 yılında kurulmuş Adem Yavuz Mahallesi Yavus Selim Caddesi Magosa Sokak No: 4/A Ümraniye / İSTANBUL adresinde faaliyetine Kuru Temizleme olarak başlamış ve halen devam etmektedir. Halı yıkama sektöründe 5 yıldır hizmet veren firmamız bu sektörde de başarısını perçinleyerek ilerlemekte ve bu sektörde İstanbulun'unönde gelen isimlerinden bir tanesidir. Kurutma sistemi 1000 m2 halı alabilecek kapasiteye sahiptir.

Kurutma işlemini azami 5 saat içinde gerçekleştirilir. Firmamız yılların deneyimlerine sahip eğitimli uzman personel yapısından oluşmaktadır. Müşterilerimizin adreslerinden araçlarımızla halılarınız alınarak özenle temizlik işlemi gerçekleştirildikten sonra yine adrese teslim edilir.

Firmamız güleryüz, dürüstlük ve kaliteli hizmeti prensip edinmiştir. Herhangi bir rahatsızlık olmayacağını ve % 100 müşteri menmuniyeti sağlamayı garanti eder.

HİZMETİMİZ;

Halılarınız ev yada işyerlerinizden makbuz karşılığında teslim alınarak numaralandırılır Halı yıkama fabrikamıza gelen halılar cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır. Daha sonra toz dolabında toz kum ve yabancı maddelerden arındırılması sağlanır.

Burdan yıkama havuzlarına alınır,önceden sınıflandırılan halılar ayrı ayrı işleme tabi tutulur .Havuzda yıkama su ile ısla
tılarak başlar. Yumuşaması sağlanır. Sonra şampuanlı havuzlara alınarak elektronik fırçalarla okşayarak ön ve arka
ları dönüşümlü olarak yıkanır.

Halı yıkama yaparken lekeler için ayrıca ikinci havuzlara alınır. Halıdaki zor lekeler giderilmeye çalışılır. Tekrar
durulanır ve vakumlanır. Halı içinde oluşan bakteri ve zaralı canlıların yok edilmesi için ilaçlanır steril hale
getirilir. Bir süre beklemeye alınır, tekrar santarfüjde suyu sıkılır. Ve bu aşamalardan sonra halınız ilk gün
ki gibi temizlenmiş hale gelir.

Ücretsiz Servis Araçlarımızla Ulaşım Sağlanmaktadır.
Saglıklı Günler İçin Asya Halı Yıkama